Kurucu Mesajı

1989 yılında, Toprak Holding’de başlayan ve 5 yıl çeşitli kademelerde yöneticilikle devam eden iş hayatı serüvenim bugün; BULUT GRUP çatısı altında toplam 4 şirketi, yaklaşık 40 çalışanı dahil olduğu sosyal sorumluluk projeleri ile ülkemiz ekonomisine katkılar sağlamaya çalışarak devam ediyor. Bu başarı hikayesini yazarken etik ilkelerimizden, bizi biz yapan kurumsal değerlerimizden asla vazgeçmedik;

Türkiye’nin aydınlık ve güçlü geleceğine olan inancım tamdır.

Türkiye Cumhuriyetinin temel taşlarını benimseyerek misyon ve vizyon sahibi olmak en büyük arzumuzdur.

 

 

1989 yılında başlayan serüvenin elbette inişleri ve çıkışları oldu, ama “her kriz firmamızı daha da güçlendirdi” diyebilirim. 31 yıllık bir serüvenden sonra, bugün her zamankinden daha da güçlü bir yapıyla iş hayatımıza devam ediyoruz.

Bizler iş yaptığımız alanlarda iyi ve kaliteli hizmet vermeyi hedefledik. Bu sebeple etrafımızda her zaman mutlu ve memnun insanlar gördük. Her türlü ekonomik olumsuzluklara, ülke şartlarının zorluklarına rağmen ilham kaynağımız sizlerin pozitif enerjisi olmuştur. Daha ileriye gitme, başka stratejiler geliştirme, yatırım ve vizyonumuzu ilerletme ilkemiz olmuştur. Bu anlayışın hiç bitmeyen enerji ile devam edeceğini sizlere ifade etmekten gurur duyarım.

Sahip olduğumuz vizyon, kuruluşumuzdan bu yana başarılarımızı üzerine inşa ettiğimiz kurum kültürümüz, etik değerlere olan inancımızla, yıllardır olduğu gibi bundan sonra da siz değerli müşterilerimizin bize olan güveniyle faaliyet alanlarımızda sürdürülebilir büyümemize devam edeceğiz.

Saygılarımla…